کلینیک زیبایی دکتر آرمین نامداری
ما مفتخریم در کلینیک زیبایی دکتر نامداری با جدید ترین تجهیزات روز دنیا و در محیطی زیبا و آرام در خدمت شما عزیزان باشیم و لبخندی زیباتر از همیشه را به شما هدیه بدهیم.
تماس با کلینیک
ونیز کامپوزیت
کامپوزیت ونیز به روشی برای اصلاح شکل، فرم و رنگ دندان ها با مواد ترمیمی دندانپزشکی (کامپوزیت) به صورت محافظه کارانه گفته می شود که مواد مانند خمیری نازک روی سطح دندان توسط دندان پزشک زیبایی قرار داده شده و شپس شکل و فرم داده می شود. این روش ممعمولا در یک جلسه و بدون تراش دندان قابل انجام است.
لمینت سرامیکی
لمینت سرامیکی به روشی برای اصلاح شکل ، فرم و رنگ دندان ها گفته می شود که دندان ها بعد از آماده سازی قالب گیری می شوند و لمینت های سرامیکی توسط لابراتور ساخته شده و سپس توسط دندان پزشک بر روی دندان ها چسبانده می شود.
بلیچینگ
بلیچینگ ساده ترین درمان زیبایی و صرفا برای روشن تر(سفید تر) کردن دندان ها بدون تغییر در شکل فرم دندان ها انجام می شود.
دکتر آرمین نامداری
دکتر آرمین نامداری متولد شهر یزد پس از تحصیل در مدرسه استعداد درخشان شهر یزد وارد رشته دندانپزشکی شده و به دلیل علاقه به مسائل طراحی لبخند و زیبایی دندانها سعی در ادامه مسیر خود در این زمینه داشته و پس از اخذ مدرک فلوشیپ زیبایی از دانشگاه جنوا_ایتالیا به طور جدی سعی در رفع نواقص دندانی و هدیه لبخندی زیبا به مراجعین خود داشته است و تا به امروز صدها لبخند زیبا و بالتبع آن افزایش اعتماد به نفس و ارتقا سطح کیفی زندگی مراجعین دستاورد تلاش دکتر نامداری بوده است.

ساعت کاری:

شنبه تا پنج شنبه: 9:00-15:00

تلفن تماس:

09138492020 - 03538342767

پیج اینستاگرام:

@dr.namdari

آدرس:

یزد،چهار راه پژوهش، ساختمان اترک

کلیه حقوق مادی و معنوی این نرم افزار متعلق به کلینیک زیبایی دندان دکتر نامداری می باشد.