لبخندی که آرزوشو داشتید
دست‌یافتنی تر از همیشه

مرکز طراحی لبخند
دکتــر نامــداری

افتخار تیم ما آفرینش لبخند برای شماست

مرکز طراحی لبخند
دکتر نامداری

کامپوزیت ونییر

ماده ای است که روی دندان گذاشته می شود و با سطح دندان یکی می شود و اول حالت خمیری می شود و طی فرایندی محکم می شود و باعث می شود که ما بتوانیم شکل و فرم دندان و رنگ دندان را به وسیله آن اصلاح کنیم و با انتخاب رنگ با توجه به سلیقه فرد این رنگ قابل انتخاب است .

معرفی کامپوزیت

لمینیت سرامیکی

طیف گسترده ای است هم کامپوزیتی داریم و هم سرامیکی ولی چیزی که با به عنوان رایج لمینیت میشناسیم لمینیت سرامیکی است پوسته های نازک سرامیکی هست که مطابق با دندان هر فرد ساخته میشه روی دندان ها چسبانده میشه و باعث شکل و فرم و اصلاح رنگ دندان فرد می شود .

معرفی لمینیت سرامیکی

بلیچینگ

یکی از راحت ترین روش ها و بی خطر ترین روش ها برای روشن تر کردن رنگ دندان هاست دو روش مطبی و خانگی دارد در مطب ماده بلیچینگ با غلظت بالاتر توسط دندانپزشک روی دندان ها قرار میگیرد . بهترین حالت آن یک جلسه در مطب و دو جلسه در خانه می باشد.

معرفی بلیچینگ
درباره مرکز طراحی لبخند دکتر نامداری

اولین مرکز طراحی لبخند در شهر یزد که به صورت اختصاصی صرفا درمان های زیبایی دندانپزشکی در این مرکز انجام می‌شود.

دکتر آرمین نامداری

فلوشيپ زیبایی از دانشگاه جنوا_ایتالیا با سال ها تجربه و طراحی صدها لبخند آرزوی داشتن لبخندی زیبا رو برای بسیاری از زیباجویان مرکز دست یافتنی کرده است.

دکتر الهام مطلبی

متخصص ترمیم و زیبایی و عضو هیئت علمی دانشگاه با دانش به روز و استفاده از جدیدترین متدهای دندانپزشکی لبخندی زیبا رو برای شما به ارمغان می‌آورد.

چرا زیبایی دندان مهم است؟

در سال های گذشته صرفا سلامتی دندان ها مورد توجه بودند ولی با گذشت زمان و اهمیت لبخند زیبا در بالا رفتن اعتماد به نفس و کیفیت زندگی افراد، زیبایی لبخند روز به روز اهمیت بیشتری پیدا کرده است. البته زیبایی که سلامتی دندان ها را به خطر نیندازد. به همین خاطر انتخاب دندانپزشک مسلط بر درمان های زیبایی اهمیت بالایی پیدا می‌کند.

آلبوم

مشاهده بیشتر آلبوم

مشاهده بیشتر اطلاعیه ها
کامپوزیت

کامپوزیت ونییر

لمینت

لمینیت سرامیکی

بلیچینگ

بلیچینگ

موردی یافت نشد...
موردی یافت نشد...

2100

+

مراجعین

1500

+

طراحی لبخند

12000

+

دندان های زیبا

2100

+

معاینه